Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Aby vám to u nás kvitlo, používame cookies.
Zlepšujú web a zobrazujú obsah, ktorý vás zaujíma. Bez vášho súhlasu ich nepoužívame. Súhlasíte?
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
Objednávky odosielame do 1–3 pracovných dní.
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 222 205 191
eshop@zahradnictvobrozany.sk
Obchodné podmienky
Doprava a spôsob platby
Podmienky ochrany osobných údajov
Cookies Policy
Hodnotenie obchodu
Pre inštitúcie / B2B
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
O nás
Hodnotenie obchodu
Doprava a spôsob platby
Pre inštitúcie / B2B
Články
Kontakty
Cibuľoviny a hľuzy
Jesenné cibuľoviny
Všetko pre kvety
Jarné cibuľoviny
Cesnak
Všetko pre cesnak
Český čierny cesnak
Sadenice jahôd
Frigo sadba sadeníc jahôd
Zakorenené jahody v 10tich packoch
Sety na pestovanie jahôd
Jahody v kvetináči
Všetko na pestovanie jahôd
Voľnokorenné sadenice kvetov a trvaliek
Ostatné sadenice
Funkie - Hosta
Mak veľkokvetý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmarky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Strapatkovky - Echinacea
Čemerice - Helleborus
Floxy
Ľaliovky - Hemerocallis
Vlčie bôby
Agapanty, kalokvety
Fakľovky- Kniphofia
Topoľovky - Alcea
Orchidey vzpriamené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zvončeky - Campanula
Helénium
Astry
Monardy
Náprstníky - Digitalis
Šalvie - Salvia Nemorosa
Heuchery
Prvosienky
Stračky
Želvice - Chelone
Inkarvilea
Mochne strieborné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slnko
Trvalky do polotieňa
Trvalky do tieňa
Georgíny v kvetináči
Rozrazily v kvetináči
Třapatkovky v kvetináči
Sasanky v kvetináči
Srdcovky v kvetináči
Bohyšky v kvetináči
Orlíčky v kvetináči
Kalokvety v kvetináči
Kosatce v kvetináči
Pivonky v kvetináči
Ostatné trvalky v kvetináči
Letničky
Všetko pre trvalky
Ruže
Všetko pre ruže
Popínavé ruže
Mnohokveté ruže
Parfuma ruže
Veľkokveté ruže
Pôdopokryvné ruže
Miniatúrne ruže
Kríkové ruže
Drobné ovocie
Všetko pre drobné ovocie
Ovocie na balkón
Kanadské čučoriedky
Vinič
Maliny
Egreš
Černice
Figovníky
Lieskové orechy
Ríbezle
Arónia - Čierna jarabina
Rakytník
Muchovník
Moruše
Kiwi
Gaštanovník
Rarity
Okrasné kríky a kvetiny
Všetko pre okrasné rastliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Japonské javory
Hortenzie
Olivovníky
Rarity
Vajgelia
Levanduľa
Drištály
Ihličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Orgován
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlie kríky
Magnólia
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Okrasné trávy
Nízke okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semená a osivá
Semienka zeleniny
Semienka kvetín
Variácie semien
Sadenice chrenu a špargle
Sadzačka cibule
Trávy pre zvieratá
Bylinky
Kvety
Rarity
Všetko pre sadbu
Záhradnícke potreby
Trávnikový program
Hrantíky a kvetináče
Záhradné náradie
Hnojivá a substráty
Záhradné doplnky
Detský program
Zavlažovací program
Textílie a fólie
Kompostéry
Ochrana rastlín
Sušiace siete
Nepremokavé plachty
Vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pestovanie na balkóne
Jahody na balkóne
Sety na pestovanie
Bylinky
Sadenice drobného ovocia
Sadenice a hľuzy kvetov
Semená a sadba
Hrantíky a kvetináče
Substráty a hnojivá
Záhradnícke potreby
Farmárske potraviny
Matcha Tea
Huby a lesné plody
Kampotské korenie a soľ
Omáčky, pasty, pesta a nátierky
Báťkové bylinkové sirupy
Hotové jedlá - Expres menu
Pečené čaje
Huby
Pestovanie húb
Sušiace siete
Shiitake
Dekorácie
Tipy na darčeky
Sviečky a vône
Jeseň
Vianoce
VÝPREDAJ
Zľavnené cibuľoviny a sadenice
Zľavnené trvalky
Zľavnené záhradnícke potreby
Okrasné kríky a kvetiny
Drobné ovocie
Kvetináče, hrantíky a obaly
Stabilizované rastliny a machy
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Cibuľoviny a hľuzy
Cibuľoviny a hľuzy
, Strana 2
Jesenné cibuľoviny
Všetko pre kvety
Jarné cibuľoviny
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
181
položiek celkom
Cena
€
0
€
25
1
0
25
Na sklade
78
Značky
AGRO CS
0
Fiskars
0
Jahodárna Brozany
0
Doba kvetu
Január
0
Február
4
Marec
11
Apríl
53
Máj
68
Jún
75
Júl
104
August
88
September
61
Október
20
November
6
December
3
Farba kvetu
Červená
106
Fialová
69
Modrá
14
Oranžová
45
Zelená
11
Krémová
4
ružová
181
biela
196
purpurová
1
Žltá
95
Lososová
1
Čierna
2
mix farieb
62
hnedá
4
Mrazuvzdornosť
Áno
108
Nie
60
čiastočne áno
11
Stanovište
Polotieň
78
Slnko
168
tieň
11
Termín výsadby
Január
4
Február
23
Marec
94
Apríl
125
Máj
111
Jún
50
Júl
3
August
13
September
73
Október
69
November
66
December
32
Veľkosť kvety
40 cm
32
90 cm
32
100 cm
41
70 cm
14
110 cm
24
45 cm
16
50 cm
32
60 cm
29
25 cm
8
15 cm
5
200 cm
0
20 - 30 cm
1
80 cm
15
120 cm
23
55 cm
6
30 - 40 cm
0
30 cm
22
10 cm
1
150 cm
7
35 cm
9
20 cm
10
do 40 cm
0
1 m
1
30 - 50 cm
0
12 cm
0
180 cm
2
170 cm
1
130 cm
1
140 cm
2
160 cm
1
85 cm
0
75 cm
1
40 cm
1
190 cm
0
1000 cm
0
Vymazať filtre
Zobrazených položiek:
181
Výpis produktov
Sasanka vencová 'Sylphide' 15 ks
Skladom.
€3,59
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Do košíka
80959
Tulipán 'Blushing Artist' 5 ks
Skladom.
€6,77
Jednotková cena:
€1,35 / 1 ks
Do košíka
78-3609
Tulipán 'Cabanna' 5 ks
Skladom.
€4,05
Jednotková cena:
€0,81 / 1 ks
Do košíka
78-3345
Tulipán 'Love Whisper' 5 ks
Skladom.
€6,77
Jednotková cena:
€1,35 / 1 ks
Do košíka
78-3621
Tulipán 'Purple flag' 5 ks
Skladom.
od
€3,41
Jednotková cena:
od €0,68 / 1 ks
Detail
3647/10/
Amarylis 'Amore' 1 ks
PREDOBJEDNÁVKA. Zasielame v priebehu mesiaca OKTÓBRA 2026
€9,95
Do košíka
2447
Amarylis 'Dance Valley' 1 ks
Skladom.
€6,32
Do košíka
80864
Hyacint 'Fondant' 3 ks
Skladom.
€3,14
Jednotková cena:
€1,05 / 1 ks
Do košíka
79442
Ľalia 'Friso' 1 ks
Skladom.
€3,59
Do košíka
5141
Ľalia 'Pink Planet' 1 ks
Skladom.
€3,59
Do košíka
9979
Okrasný cesnak 'Schubertii' 3 ks
Skladom.
€3,59
Jednotková cena:
€1,20 / 1 ks
Do košíka
78368
Pivonka 'First Arrival' 1 ks
Skladom.
€12,23
Do košíka
78-3499
Tulipán 'Mata hari' 5 ks
Skladom.
€3,59
Jednotková cena:
€0,72 / 1 ks
Do košíka
25517
Tulipán 'Sylvestris' 5 ks
Skladom.
€2,95
Jednotková cena:
€0,59 / 1 ks
Do košíka
80590
Amarylis 'Appleblossom' 1 ks
Skladom.
€9,05
Do košíka
2453
Amarylis 'Elsa' 1 ks
Skladom.
€7,68
Do košíka
80865
Amarylis 'Estella' 1 ks
Skladom.
€10,86
Do košíka
80863
Frézia 'Double pink' 10 ks
Skladom.
€2,23
Jednotková cena:
€0,22 / 1 ks
Do košíka
78-663
Frézia 'Single Pink' 10 ks
Skladom.
€2,23
Jednotková cena:
€0,22 / 1 ks
Do košíka
78727
Hyacint 'Pink pearl' 3 ks
Skladom.
€3,14
Jednotková cena:
€1,05 / 1 ks
Do košíka
78-257
Hyacint 'Pink Surprise' 3 ks
Skladom.
€3,14
Jednotková cena:
€1,05 / 1 ks
Do košíka
78-973
Hyacint 'Splendid Cornelia' 3 ks
Skladom.
€3,14
Jednotková cena:
€1,05 / 1 ks
Do košíka
78-3392
Ifeion 'Charlotte Bishop' 10 ks
Skladom.
€3,14
Jednotková cena:
€0,31 / 1 ks
Do košíka
78360
Ľalia 'Manitoba Morning' 1 ks
Skladom.
€3,14
Do košíka
80968
Ľalia 'Morpho pink' 1 ks
Skladom.
€3,14
Do košíka
929
Ľalia 'Rosella's Dream' 1 ks
Skladom.
€3,14
Do košíka
80937
Ľalia 'Salmon Party' 1 ks
Skladom.
€3,14
Do košíka
78335
Okrasný cesnak 'Magic' 5 ks
Skladom.
€3,14
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Do košíka
80572
'Zephyranthes Robustus' 20 ks
Vypredané
€4,50
Jednotková cena:
€0,23 / 1 ks
Detail
17997
UŽ ZLACNENÉ
Amarcrinum 'Howardii' 1 ks
Vypredané
€3,59
Detail
13812
UŽ ZLACNENÉ
Begónia 'Bertinii San Francisco' 1 ks
Vypredané
€3,59
Detail
12033
UŽ ZLACNENÉ
Begónia 'Bouton de rose' 2 ks
Vypredané
€1,32
Jednotková cena:
€0,66 / 1 ks
Detail
5081
Begónia strapkatá 'Fimbriata pink' 2 ks
Vypredané
€2,68
Jednotková cena:
€1,34 / 1 ks
Detail
78-449
Cyklámen jesenný 'Cyclamen cilicium ' 1 ks
Vypredané
€2,68
Detail
78-279
Cyklámen jesenný 'Cyclamen hederifolium' 1 ks
Vypredané
€3,14
Detail
3875
Čemerica 'Orientalis' 1 ks
Vypredané
€5,41
Detail
78549
UŽ ZLACNENÉ
Dierama pendulum 1 ks
Vypredané
€4,50
Detail
23406
Dvojostice 'Delavayi' 3 ks
Vypredané
€4,50
Jednotková cena:
€1,50 / 1 ks
Detail
18818
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Saint martin' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
78900
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Ariko Aphrodite' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
26285
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Armateras' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
78-541
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Arthur Hambley' 1 ks
Vypredané
€3,14
Detail
81321
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Cafe au lait rosé' 1 ks
Vypredané
€4,50
Detail
18971
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Cafe au lait royal' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
18977
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Claudette' 1 ks
Vypredané
€2,95
Detail
78-103
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Emory paul ' 1 ks
Vypredané
€4,50
Detail
78-808
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Evanah' 1 ks
Vypredané
€3,14
Detail
80890
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Flamingo' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
26264
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Hillcrest Candy' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
80892
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Honey' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
80847
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 50 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 4.
1
2
4
181
položiek celkom
Hore