Zákaznícky servis

Našim cieľom je nielen ponúkať kvalitný sortiment, ale aj poskytovať prvotriedny zákaznícky servis. Či už máte otázku týkajúcu sa vašej objednávky alebo potrebujete poradiť s výberom vhodných rastlín pre vašu záhradu, sme tu, aby sme vám pomohli.

Telefonická podporazak

Pre rýchle poradenstvo neváhajte využiť našu telefónnu linku. Náš tím zákazníckeho servisu je pripravený odpovedať na vaše otázky a poskytnúť potrebnú pomoc okamžite.

📞 +420 477 477 057

Kedy sa k nám dovoláte? PO - PI, 10:00 - 15:00

E-mailová podpora

Ak preferujete písanú komunikáciu alebo máte otázku v čase, keď naša telefónna linka nie je dostupná, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu. Snažíme sa odpovedať na všetky otázky čo najrýchlejšie.

📧 eshop@jahodarnabrozany.cz

Nech už je vaša otázka akákoľvek, veríme, že náš zákaznícky servis vám poskytne všetky informácie a podporu, ktoré potrebujete.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Aj keď sa snažíme zaistiť, aby všetky rastliny a ďalší sortiment dorazil v perfektnom stave, môže sa prihodiť, že objednávka nesplní vaše očakávania. V takom prípade máte možnosť odstúpiť od zmluvy alebo reklamovať časť objednávky. Reklamáciu môžete urobiť na našej reklamačnej stránke.