FLORIA 6 Mesačné hnojivo pre celú záhradu 200 g

Neohodnotené
€7,46 / ks €6,17 bez DPH
Skladom.

FLORIA 6 Mesačné hnojivo pre celú záhradu zásobuje rastliny živinami po dobu 6 mesiacov. Živiny sa postupne uvoľňujú cez membránu do pôdy vplyvom vonkajšej teploty. Univerzálne hnojivo je vhodné na prihnojenie všetkých druhov rastlín na záhrade. Vďaka pozvoľnému uvoľňovaniu živín a mikroprvkov nedochádza k prehnojeniu. Obsiahnuté mikroprvky podporujú správny rast a vývoj rastlín. Používaním hnojiva na celú záhradu docielime krásne zdravé kvety a chutné plody.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • zloženie: inteligentné hnojivo s riadeným uvoľňovaním živín, pomer živín dusík - fosfor - draslík 18-6-12 + 6,3% S + mikroprvky
  • pred výsadbou aj počas vegetačného obdobia
  • dávkovanie: 50 -90 g/m2
  • aplikácia: primiešaním do substrátu

Tento produkt dodávame v baleniach rôznych objemov.

DLHODOBE PÔSOBIACE HNOJIVO
Živiny sa cez špeciálnu membránu dostávajú ku koreňom rastlín postupne, v závislosti od teploty a vlhkosti pôdy. Rastliny tak dostávajú po celú dĺžku vegetačného obdobia presne také množstvo živín, ktoré vyžadujú. Zamedzí nedostatočnému alebo príliš vysokému prísunu živín rastlinám.


MIKROPRVKY
podporujú využitie hlavných a vedľajších živín pre správny rast a vývoj rastlín. Väčšina mikroprvkov ovplyvňuje aj samotný rast.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: