Predpredaj jesenných cibuľovín. Využite zľavu 10 % s kódom JESEN10 do 30. 6.

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 2957 hodnotení
5
2872x
4
50x
3
10x
2
3x
1
22x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

B Avatar autora Baranyaiová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.3.2024
Som veľmi spokojná , komunikácia bez problémov. Ďakujem pekne.
MO Avatar autora Martin Osuský Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.3.2024
Avatar autora Ivana Čižnárová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.3.2024
Výborný obchod kvalitné rastliny.
KS Avatar autora Katarina Simonicsová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.3.2024
Som spokojná mám od vás už kvietky a sú nádherné.
TU Avatar autora Tibor Urban Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
EM Avatar autora Eva Mihalčíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
Veľmi spokojná. Ďakujem!
DR Avatar autora Dasa Rothova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
Velmi spokojna, dakujem
KN Avatar autora Katarína Nyergesová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
Veľká spokojnosť 👍
EC Avatar autora Eva Chuda Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
MG Avatar autora Mária Gyorgyová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
žiaľ ešte je skoro hodnotiť, neviem ešte čo z toho bude. s obsluhou som veľmi spokojná
ZP Avatar autora Zlata Polcicova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
AE Avatar autora Alžbeta Egriová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
Už párkrát som objednala cibuloviny ,bola som spokojná. Narástli pekné kvetinky.
OV Avatar autora Oľga Vlckova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
Som spokojna
MH Avatar autora Mariana Hudecová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
MA Avatar autora Marta Ambrusová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
MH Avatar autora Macalakova Helena Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.2.2024
Super odporúčame
EL Avatar autora Erika Leitmannova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.2.2024
Spokojna,určite ešte niečo objednam
Avatar autora Peter Šenkar Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.2.2024
MC Avatar autora Monika Czaniková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.2.2024
Rýchle dodanie, kvalitný tovar, odporučujem.
SN Avatar autora Slávka Nuberová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.2.2024
Rýchly, pohodlný nákup za dobré ceny.

Ovládacie prvky výpisu

2957 položiek celkom