Predpredaj jesenných cibuľovín. Využite zľavu 10 % s kódom JESEN10 do 15. 7.

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 2957 hodnotení
5
2872x
4
50x
3
10x
2
3x
1
22x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

MP Avatar autora Marian Petro Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.8.2024
GB Avatar autora Gertruda Bérešová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.8.2024
nie je to prvýkrát , čo si objednávam v tomto obchode, vždy som dostala kvalitný tovar, veľmispokojná
Avatar autora Danuša Čabajová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.8.2024
Mimoriadne spokojná
AH Avatar autora Andrea Hankova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.8.2024
Avatar autora Alena Čaganova Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. | 22.8.2024
JF Avatar autora Jan Fiala Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.8.2024
SR Avatar autora Sylvia Rusnáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 21.8.2024
IT Avatar autora Ivan Trnka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 19.8.2024
MK Avatar autora Milota Kubušová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 19.8.2024
Super
KP Avatar autora Katarína Pavelková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.8.2024
VB Avatar autora Veronika Bednáriková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.8.2024
AP Avatar autora Anna Prečuchová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.8.2024
SD Avatar autora Svetlana Durcová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.8.2024
Rýchle dodanie všetko pekne zabalené ceny super
ĽK Avatar autora Ľubica Krajčovičová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.8.2024
Som velmi spokojna
IF Avatar autora Ivana Ficova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.8.2024
Všetko v poriadku. Odporucam.
GV Avatar autora Gabriela Vorošová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.8.2024
Rýchle doručenie, perfektne zabalene, magnólia pisadená, už len pičkať, ako porastie.
FS Avatar autora Františka Sabova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.8.2024
Veľmi dobre.Tovar som vždy dostala v poriadku. Spokojnosť.
SS Avatar autora Silvia Slušná Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.8.2024
Tovar došiel za 2 pracovne dni na moju adrresu :) všetko dokonale zabalené a rastlinky vyzerajú skvele. Hľuzy vyzerajú zdravo, veľmi pekne dakujem :)
MM Avatar autora Mária Hubinová mgr Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 10.8.2024
Som spokojná a ďakujem!
JL Avatar autora Jana Laktišová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.8.2024
Som spokojná

Ovládacie prvky výpisu

2957 položiek celkom