KRISTALON Gold 0,5 kg

Neohodnotené
€5,38 / ks €4,45 bez DPH
Skladom.

KRISTALON Gold – hnojivo novej generácie je kryštalické, vodorozpustné ES hnojivo s unikátnym zložením a aktivátorom kvitnutia. Udržuje rastliny stále v intenzívnom raste, zaisťuje lepší a zdravší koreňový systém aj celkový stav rastlín, bohatšie kvitnutie a viac plodov. Kristalon Gold je univerzálne použiteľný pre ovocie, zeleninu, všetky druhy izbových i vonkajších rastlín vrátane ovocných stromov a kríkov, viniča. Zamedzuje žltnutiu listov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktivátor kvitnutia je prvok, ktorý dodáva 75% fosforu vo forme polyfosfátov, teda pre rastliny prijateľnejšej a účinnejšej forme.

  • pomer živín N-P-K (18-6-19) + 24 S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn
  • mikroprvky ako rastlinné „vitamíny“ pre výbornú kondíciu rastlín
  • aplikuje sa zálievkou aj postrekom 1 x týždenne
  • dávkovanie: 1 odmerka (10 ml = 10 g) hnojivá do 10 l vody (dávka je vhodná ako pre zálievku, tak pre postrek) aj pre aplikáciu postrekom na list
  • balenie 0,5 kg vystačí na 500 l zálievky
  • ES hnojivo = neobmedzená expirácia produktu v originálnom obale

Hnojivá KRISTALON sú na českom trhu už od roku 1996 a sú trvalo označované za najlepšie a najznámejšie! Každoročne sú vyhlasované ako najobľúbenejšie na trhu! Vďaka svojim výborným hnojivým účinkom sú obľúbené nielen u malospotrebiteľov, ale stali sa aj hnojivami profesionálov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: