KRISTALON Muškát 0,5 kg

Neohodnotené
€5,38 / ks €4,45 bez DPH
Skladom.

KRISTALON Muškát – hnojivo novej generácie je kryštalické, vodorozpustné ES hnojivo s unikátnym zložením a aktivátorom kvitnutia. Udržuje rastliny stále v intenzívnom raste, so silnými a dlhými výhonkami. Zaisťuje sýte farby kvetov, bohaté kvetenstvo a bujný koreňový systém. Hnojivo je použiteľné aj pre ostatné balkónové rastliny - surfínie, begónie, fuchsie, lobelky, bakopy, vejárovky, gazánie, kaukliarov a ďalšie. Zamedzuje žltnutiu listov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktivátor kvitnutia je prvok, ktorý dodáva 50% fosforu vo forme polyfosfátov, teda pre rastliny prijateľnejšej a účinnejšej forme.
Hnojivo má rýchly a viditeľný účinok.

  • pomer živín N-P-K (17-6-25) + 15 % S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn
  • mikroprvky ako rastlinné „vitamíny“ pre výbornú kondíciu rastlín
  • aplikuje sa zálievkou aj postrekom 1 x týždenne
  • dávkovanie: 1 odmerka (10 g) hnojiva do 10 l vody
  • balenie 0,5 kg vystačí na 500 l zálievky
  • ES hnojivo = neobmedzená expirácia produktu v originálnom obale

 

TIP: na jar v čase začiatku rastu až do obdobia tvorby pukov použite KRISTALON Start; akonáhle rastliny začnú kvitnúť, prejdite s hnojením na KRISTALON Muškát


Hnojivá KRISTALON sú na českom trhu už od roku 1996 a sú trvalo označované za najlepšie a najznámejšie! Každoročne sú vyhlasované ako najobľúbenejšie na trhu! Vďaka svojim výborným hnojivým účinkom sú obľúbené nielen u malospotrebiteľov, ale stali sa aj hnojivami profesionálov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: