Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Aby vám to u nás kvitlo, používame cookies.
Zlepšujú web a zobrazujú obsah, ktorý vás zaujíma. Bez vášho súhlasu ich nepoužívame. Súhlasíte?
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
Objednávky odosielame do 1–3 pracovných dní.
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 222 205 191
eshop@zahradnictvobrozany.sk
Obchodné podmienky
Doprava a spôsob platby
Podmienky ochrany osobných údajov
Cookies Policy
Hodnotenie obchodu
Pre inštitúcie / B2B
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
O nás
Hodnotenie obchodu
Doprava a spôsob platby
Pre inštitúcie / B2B
Články
Kontakty
Cibuľoviny a hľuzy
Jesenné cibuľoviny
Všetko pre kvety
Jarné cibuľoviny
Cesnak
Všetko pre cesnak
Český čierny cesnak
Sadenice jahôd
Frigo sadba sadeníc jahôd
Zakorenené jahody v 10tich packoch
Sety na pestovanie jahôd
Jahody v kvetináči
Všetko na pestovanie jahôd
Voľnokorenné sadenice kvetov a trvaliek
Ostatné sadenice
Funkie - Hosta
Mak veľkokvetý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmarky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Strapatkovky - Echinacea
Čemerice - Helleborus
Floxy
Ľaliovky - Hemerocallis
Vlčie bôby
Agapanty, kalokvety
Fakľovky- Kniphofia
Topoľovky - Alcea
Orchidey vzpriamené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zvončeky - Campanula
Helénium
Astry
Monardy
Náprstníky - Digitalis
Šalvie - Salvia Nemorosa
Heuchery
Prvosienky
Stračky
Želvice - Chelone
Inkarvilea
Mochne strieborné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slnko
Trvalky do polotieňa
Trvalky do tieňa
Georgíny v kvetináči
Rozrazily v kvetináči
Třapatkovky v kvetináči
Sasanky v kvetináči
Srdcovky v kvetináči
Bohyšky v kvetináči
Orlíčky v kvetináči
Kalokvety v kvetináči
Kosatce v kvetináči
Pivonky v kvetináči
Ostatné trvalky v kvetináči
Letničky
Všetko pre trvalky
Ruže
Všetko pre ruže
Popínavé ruže
Mnohokveté ruže
Parfuma ruže
Veľkokveté ruže
Pôdopokryvné ruže
Miniatúrne ruže
Kríkové ruže
Drobné ovocie
Všetko pre drobné ovocie
Ovocie na balkón
Kanadské čučoriedky
Vinič
Maliny
Egreš
Černice
Figovníky
Lieskové orechy
Ríbezle
Arónia - Čierna jarabina
Rakytník
Muchovník
Moruše
Kiwi
Gaštanovník
Rarity
Okrasné kríky a kvetiny
Všetko pre okrasné rastliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Japonské javory
Hortenzie
Olivovníky
Rarity
Vajgelia
Levanduľa
Drištály
Ihličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Orgován
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlie kríky
Magnólia
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Okrasné trávy
Nízke okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semená a osivá
Semienka zeleniny
Semienka kvetín
Variácie semien
Sadenice chrenu a špargle
Sadzačka cibule
Trávy pre zvieratá
Bylinky
Kvety
Rarity
Všetko pre sadbu
Záhradnícke potreby
Trávnikový program
Hrantíky a kvetináče
Záhradné náradie
Hnojivá a substráty
Záhradné doplnky
Detský program
Zavlažovací program
Textílie a fólie
Kompostéry
Ochrana rastlín
Sušiace siete
Nepremokavé plachty
Vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pestovanie na balkóne
Jahody na balkóne
Sety na pestovanie
Bylinky
Sadenice drobného ovocia
Sadenice a hľuzy kvetov
Semená a sadba
Hrantíky a kvetináče
Substráty a hnojivá
Záhradnícke potreby
Farmárske potraviny
Matcha Tea
Huby a lesné plody
Kampotské korenie a soľ
Omáčky, pasty, pesta a nátierky
Báťkové bylinkové sirupy
Hotové jedlá - Expres menu
Pečené čaje
Huby
Pestovanie húb
Sušiace siete
Shiitake
Dekorácie
Tipy na darčeky
Sviečky a vône
Jeseň
Vianoce
VÝPREDAJ
Zľavnené cibuľoviny a sadenice
Zľavnené trvalky
Zľavnené záhradnícke potreby
Okrasné kríky a kvetiny
Drobné ovocie
Kvetináče, hrantíky a obaly
Stabilizované rastliny a machy
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Cibuľoviny a hľuzy
Cibuľoviny a hľuzy
, Strana 2
Jesenné cibuľoviny
Všetko pre kvety
Jarné cibuľoviny
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
95
položiek celkom
Cena
€
1
€
37
1
1
37
Na sklade
58
Značky
AGRO CS
0
Fiskars
0
Jahodárna Brozany
0
Doba kvetu
Január
0
Február
4
Marec
8
Apríl
44
Máj
55
Jún
35
Júl
42
August
37
September
17
Október
10
November
2
December
4
Farba kvetu
Červená
20
Fialová
12
Modrá
3
Oranžová
7
Zelená
3
Krémová
1
ružová
32
biela
38
purpurová
0
Žltá
16
Lososová
0
Čierna
0
mix farieb
7
hnedá
1
Mrazuvzdornosť
Áno
69
Nie
24
čiastočne áno
2
Stanovište
Polotieň
63
Slnko
90
tieň
4
Termín výsadby
Január
6
Február
9
Marec
40
Apríl
49
Máj
38
Jún
13
Júl
6
August
6
September
54
Október
54
November
52
December
31
Veľkosť kvety
40 cm
115
90 cm
84
100 cm
110
70 cm
39
110 cm
58
45 cm
37
50 cm
95
60 cm
85
25 cm
27
15 cm
27
200 cm
3
20 - 30 cm
1
80 cm
57
120 cm
69
55 cm
15
30 - 40 cm
1
30 cm
65
10 cm
23
150 cm
16
35 cm
34
20 cm
42
do 40 cm
1
1 m
1
30 - 50 cm
1
12 cm
1
180 cm
4
170 cm
3
130 cm
9
140 cm
8
160 cm
4
85 cm
1
75 cm
5
40 cm
1
190 cm
1
1000 cm
1
Vymazať filtre
Zobrazených položiek:
95
Výpis produktov
Tulipán 'Purple Crystal' 5 ks
Skladom.
€4,05
Jednotková cena:
€0,81 / 1 ks
Do košíka
78-3353
Amarylis 'Lady Jane' 1 ks
Skladom.
€8,41
Do košíka
80862
Frézia 'Single Pink' 10 ks
Skladom.
€2,23
Jednotková cena:
€0,22 / 1 ks
Do košíka
78727
Frézia 'Single Yellow' 10 ks
Skladom.
€2,23
Jednotková cena:
€0,22 / 1 ks
Do košíka
78568
Mix plnokvetých rozstrapkaných tulipánov 50 ks
Skladom.
od
€24,95
Jednotková cena:
od €0,50 / 1 ks
Detail
9301-10-
Mix Východ slnka
Skladom.
€36,32
Jednotková cena:
€0,69 / 1 ks
Do košíka
80814
Tulipán 'Candela festival' 5 ks
Skladom.
€3,59
Jednotková cena:
€0,72 / 1 ks
Do košíka
78-3347
Tulipán 'Double Blizz' 5 ks
Skladom.
€5,86
Jednotková cena:
€1,17 / 1 ks
Do košíka
78-3348
Amarylis 'Dancing queen' 1 ks
Vypredané
€8,86
Detail
78-292
Amarylis 'Ferrari' 1 ks
Vypredané
€8,14
Detail
80866
Amarylis 'Flamenco queen' 1 ks
Vypredané
€7,95
Detail
2465
UŽ ZLACNENÉ
Begónia 'Bertinii San Francisco' 1 ks
Vypredané
€3,59
Detail
12033
UŽ ZLACNENÉ
Begónia 'Bertinii Santa Barbara' 1 ks
Vypredané
€3,59
Detail
78635
UŽ ZLACNENÉ
Dosna 'Caballero' 1 ks
Vypredané
€1,59
Detail
4832
Dosna 'Mandarin Orange' 1 ks
Vypredané
€3,59
Detail
80914
Funkia 'Mediovariegata' 1 ks
Vypredané
€3,59
Detail
78539
UŽ ZLACNENÉ
Funkia 'Whirlwind' 1 ks
Vypredané
€4,95
Detail
79244
Gladiola 'Charming Beauty' 5 ks
Vypredané
€2,95
Jednotková cena:
€0,59 / 1 ks
Detail
26612
Gladiola nanus 'Charming Lady' 5 ks
Vypredané
€2,68
Jednotková cena:
€0,54 / 1 ks
Detail
26627
Gladiola nanus 'Mirella' 5 ks
Vypredané
€3,14
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Detail
26624
Gladiola nanus 'Nymph' 5 ks
Vypredané
€3,14
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Detail
18902
UŽ ZLACNENÉ
Gladiola nanus 'Robinetta' 5 ks
Vypredané
€1,32
Jednotková cena:
€0,26 / 1 ks
Detail
18815
Gladiola nanus 'Vulcano' 5 ks
Vypredané
€3,14
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Detail
80119
Chocholka 'Autumnalis' 1 ks
Vypredané
€3,14
Detail
78580
Chocholka 'Bicolor' 1 ks
Vypredané
€3,14
Detail
11688
Inkarvilea 'Snowtop' 3 ks
Vypredané
€4,50
Jednotková cena:
€1,50 / 1 ks
Detail
79291
Kosatec 'White magic hollandica' 10 ks
Vypredané
€2,23
Jednotková cena:
€0,22 / 1 ks
Detail
1103
UŽ ZLACNENÉ
Ľalia 'Abbeville's Pride' 1 ks
Vypredané
€2,23
Detail
9992
UŽ ZLACNENÉ
Ľalia 'Happy Heart' 1 ks
Vypredané
€2,23
Detail
9998
Liliovka srstnatá 'Purple Beauty' 3 ks
Vypredané
€5,41
Jednotková cena:
€1,80 / 1 ks
Detail
80932
Liliovka srstnatá 'Tricyrtis Hirta' 5 ks
Vypredané
€4,50
Jednotková cena:
€0,90 / 1 ks
Detail
23139
Mix Classic
Vypredané
€12,68
Jednotková cena:
€0,36 / 1 ks
Detail
80812
Mix Kráľovská alej
Vypredané
€33,14
Jednotková cena:
€0,77 / 1 ks
Detail
80817
Mix Oslava jari
Vypredané
€27,23
Jednotková cena:
€0,45 / 1 ks
Detail
80819
UŽ ZLACNENÉ
Nerine 'Bowdenii Albumy' 2 ks
Vypredané
€2,23
Jednotková cena:
€1,12 / 1 ks
Detail
78842
UŽ ZLACNENÉ
Nerine 'Bowdenii' 3 ks
Vypredané
€2,23
Jednotková cena:
€0,74 / 1 ks
Detail
13815
Okrasný cesnak 'Angulosum' 1 ks
Vypredané
€3,86
Jednotková cena:
€3,86 / 1 ks
Detail
78-3587
Orlíček 'Crimson star' 3 ks
Vypredané
€3,14
Jednotková cena:
€1,05 / 1 ks
Detail
5288
Rozchodník 'Diamond Edge' 1 ks
Vypredané
€3,86
Detail
23097
UŽ ZLACNENÉ
Rozchodník 'Stardust' 1 ks
Vypredané
€3,41
Detail
80931
Rozrazil 'Veronica Rotfuchs' 1 ks
Vypredané
€1,77
Detail
80188
Rozrazil 'Veronica White' 1 ks
Vypredané
€3,41
Detail
80187
Šalvia hájna 'Schneehugel' 1 ks
Vypredané
€3,59
Detail
78541
Tulipán 'Ice Cream' 5 ks
Vypredané
od
€4,05
Jednotková cena:
od €0,81 / 1 ks
Detail
4058/10/
Vlčí bôb 'Noblemaiden' 3 ks
Vypredané
€3,14
Jednotková cena:
€1,05 / 1 ks
Detail
80128
Ovládacie prvky výpisu
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 2.
1
2
95
položiek celkom
Hore