Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Aby vám to u nás kvitlo, používame cookies.
Zlepšujú web a zobrazujú obsah, ktorý vás zaujíma. Bez vášho súhlasu ich nepoužívame. Súhlasíte?
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
Objednávky odosielame do 1–3 pracovných dní.
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 222 205 191
eshop@zahradnictvobrozany.sk
Obchodné podmienky
Doprava a spôsob platby
Podmienky ochrany osobných údajov
Cookies Policy
Hodnotenie obchodu
Pre inštitúcie / B2B
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
O nás
Hodnotenie obchodu
Doprava a spôsob platby
Pre inštitúcie / B2B
Články
Kontakty
Cibuľoviny a hľuzy
Jesenné cibuľoviny
Všetko pre kvety
Jarné cibuľoviny
Cesnak
Všetko pre cesnak
Český čierny cesnak
Sadenice jahôd
Frigo sadba sadeníc jahôd
Zakorenené jahody v 10tich packoch
Sety na pestovanie jahôd
Jahody v kvetináči
Všetko na pestovanie jahôd
Voľnokorenné sadenice kvetov a trvaliek
Ostatné sadenice
Funkie - Hosta
Mak veľkokvetý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmarky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Strapatkovky - Echinacea
Čemerice - Helleborus
Floxy
Ľaliovky - Hemerocallis
Vlčie bôby
Agapanty, kalokvety
Fakľovky- Kniphofia
Topoľovky - Alcea
Orchidey vzpriamené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zvončeky - Campanula
Helénium
Astry
Monardy
Náprstníky - Digitalis
Šalvie - Salvia Nemorosa
Heuchery
Prvosienky
Stračky
Želvice - Chelone
Inkarvilea
Mochne strieborné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slnko
Trvalky do polotieňa
Trvalky do tieňa
Georgíny v kvetináči
Rozrazily v kvetináči
Třapatkovky v kvetináči
Sasanky v kvetináči
Srdcovky v kvetináči
Bohyšky v kvetináči
Orlíčky v kvetináči
Kalokvety v kvetináči
Kosatce v kvetináči
Pivonky v kvetináči
Ostatné trvalky v kvetináči
Letničky
Všetko pre trvalky
Ruže
Všetko pre ruže
Popínavé ruže
Mnohokveté ruže
Parfuma ruže
Veľkokveté ruže
Pôdopokryvné ruže
Miniatúrne ruže
Kríkové ruže
Drobné ovocie
Všetko pre drobné ovocie
Ovocie na balkón
Kanadské čučoriedky
Vinič
Maliny
Egreš
Černice
Figovníky
Lieskové orechy
Ríbezle
Arónia - Čierna jarabina
Rakytník
Muchovník
Moruše
Kiwi
Gaštanovník
Rarity
Okrasné kríky a kvetiny
Všetko pre okrasné rastliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Japonské javory
Hortenzie
Olivovníky
Rarity
Vajgelia
Levanduľa
Drištály
Ihličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Orgován
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlie kríky
Magnólia
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Okrasné trávy
Nízke okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semená a osivá
Semienka zeleniny
Semienka kvetín
Variácie semien
Sadenice chrenu a špargle
Sadzačka cibule
Trávy pre zvieratá
Bylinky
Kvety
Rarity
Všetko pre sadbu
Záhradnícke potreby
Trávnikový program
Hrantíky a kvetináče
Záhradné náradie
Hnojivá a substráty
Záhradné doplnky
Detský program
Zavlažovací program
Textílie a fólie
Kompostéry
Ochrana rastlín
Sušiace siete
Nepremokavé plachty
Vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pestovanie na balkóne
Jahody na balkóne
Sety na pestovanie
Bylinky
Sadenice drobného ovocia
Sadenice a hľuzy kvetov
Semená a sadba
Hrantíky a kvetináče
Substráty a hnojivá
Záhradnícke potreby
Farmárske potraviny
Matcha Tea
Huby a lesné plody
Kampotské korenie a soľ
Omáčky, pasty, pesta a nátierky
Báťkové bylinkové sirupy
Hotové jedlá - Expres menu
Pečené čaje
Huby
Pestovanie húb
Sušiace siete
Shiitake
Dekorácie
Tipy na darčeky
Sviečky a vône
Jeseň
Vianoce
VÝPREDAJ
Zľavnené cibuľoviny a sadenice
Zľavnené trvalky
Zľavnené záhradnícke potreby
Okrasné kríky a kvetiny
Drobné ovocie
Kvetináče, hrantíky a obaly
Stabilizované rastliny a machy
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Cibuľoviny a hľuzy
Cibuľoviny a hľuzy
, Strana 3
Jesenné cibuľoviny
Všetko pre kvety
Jarné cibuľoviny
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
196
položiek celkom
Cena
€
0
€
37
1
0
37
Na sklade
112
Značky
AGRO CS
0
Fiskars
0
Jahodárna Brozany
0
Doba kvetu
Január
2
Február
9
Marec
44
Apríl
83
Máj
94
Jún
76
Júl
90
August
74
September
36
Október
17
November
6
December
5
Farba kvetu
Červená
106
Fialová
69
Modrá
14
Oranžová
45
Zelená
11
Krémová
4
ružová
181
biela
196
purpurová
1
Žltá
95
Lososová
1
Čierna
2
mix farieb
62
hnedá
4
Mrazuvzdornosť
Áno
137
Nie
49
čiastočne áno
7
Stanovište
Polotieň
117
Slnko
176
tieň
12
Termín výsadby
Január
8
Február
17
Marec
81
Apríl
106
Máj
91
Jún
39
Júl
8
August
18
September
112
Október
104
November
102
December
48
Veľkosť kvety
40 cm
46
90 cm
26
100 cm
26
70 cm
10
110 cm
15
45 cm
19
50 cm
38
60 cm
32
25 cm
10
15 cm
7
200 cm
1
20 - 30 cm
0
80 cm
15
120 cm
18
55 cm
3
30 - 40 cm
0
30 cm
24
10 cm
8
150 cm
5
35 cm
21
20 cm
13
do 40 cm
0
1 m
1
30 - 50 cm
0
12 cm
1
180 cm
2
170 cm
2
130 cm
4
140 cm
3
160 cm
2
85 cm
1
75 cm
1
40 cm
0
190 cm
1
1000 cm
1
Vymazať filtre
Zobrazených položiek:
196
Výpis produktov
Ladonka žiariaca 'Luciliae albumu' 10 ks
Skladom.
€4,05
Jednotková cena:
€0,40 / 1 ks
Do košíka
80575
Ľalia 'My wedding' 1 ks
Skladom.
€3,59
Do košíka
78-559
Ľalia 'Rosella's Dream' 1 ks
Skladom.
€3,14
Do košíka
80937
Mix Východ slnka
Skladom.
€36,32
Jednotková cena:
€0,69 / 1 ks
Do košíka
80814
Narcis 'Orangery' 5 ks
Skladom.
€3,14
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Do košíka
78-247
Narcis 'Palmares' 5 ks
Skladom.
€6,77
Jednotková cena:
€1,35 / 1 ks
Do košíka
28978
Narcis 'Salome' 5 ks
Skladom.
€3,14
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Do košíka
78-966
Narcis 'Yazz' 5 ks
Skladom.
€3,14
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Do košíka
78-3391
Okrasný cesnak 'Nigrum' 5 ks
Skladom.
€3,41
Jednotková cena:
€0,68 / 1 ks
Do košíka
78-3396
Okrasný cesnak 'Red Mohican ' 1 ks
Skladom.
€3,59
Do košíka
78370
Sasanka vencová 'The Bride' 15 ks
Skladom.
€3,59
Jednotková cena:
€0,24 / 1 ks
Do košíka
80961
Tulipán 'Happy generation' 5 ks
Skladom.
€3,59
Jednotková cena:
€0,72 / 1 ks
Detail
3638/10/
Amarylis 'Dancing queen' 1 ks
Vypredané
€8,86
Detail
78-292
Amarylis 'Flamenco queen' 1 ks
Vypredané
€7,95
Detail
2465
Balónovec biely 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vypredané
€4,50
Jednotková cena:
€1,50 / 1 ks
Detail
79194
UŽ ZLACNENÉ
Begónia 'Bertinii Santa Barbara' 1 ks
Vypredané
€3,59
Detail
78635
Begónia plnokvetá 'Double white' 2 ks
Vypredané
€2,68
Jednotková cena:
€1,34 / 1 ks
Detail
8686
UŽ ZLACNENÉ
Begónia previslá 'Pendula white' 2 ks
Vypredané
od
€0,68
Jednotková cena:
od €0,34 / 1 ks
Detail
5072-5-6
Begónia strapkatá 'Fimbriata white' 2 ks
Vypredané
€2,68
Jednotková cena:
€1,34 / 1 ks
Detail
78-451
Čemerica 'Double Ellen Spotted White' 1 ks
Vypredané
€5,86
Detail
78552
Frézie 'Single White' 10 ks --
Vypredané
€1,32
Jednotková cena:
€0,13 / 1 ks
Detail
79212
Funkia 'Mediovariegata' 1 ks
Vypredané
€3,59
Detail
78539
UŽ ZLACNENÉ
Funkia 'T-Rex' 1 ks
Vypredané
€2,05
Detail
79243
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Crazy love' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
78885
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Red and white fubuki' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
78902
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Saint martin' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
78900
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Aspen' 1 ks
Vypredané
€3,14
Detail
81322
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Evanah' 1 ks
Vypredané
€3,14
Detail
80890
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Ferncliff illusion' 1 ks
Vypredané
€3,59
Detail
78-104
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Hapet blue eyes' 1 ks
Vypredané
€4,50
Detail
18986
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'My love' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
78897
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Pacific time' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
81380
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'Siedlerstolz' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
18809
UŽ ZLACNENÉ
Georgína 'X Factor' 1 ks
Vypredané
€0,68
Detail
18812
UŽ ZLACNENÉ
Georgína Seattle 1ks
Vypredané
€0,68
Detail
1046
Georgíny 'Eternal Snow' 1 ks
Vypredané
€3,86
Detail
80955
UŽ ZLACNENÉ
Gladiola 'Cera Corfinio' 5 ks
Vypredané
od
€1,32
Jednotková cena:
od €0,26 / 1 ks
Detail
26282/8/1
Gladiola 'Karma' 5 ks
Vypredané
€3,14
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Detail
81213
Gladiola 'Stormy' 5 ks
Vypredané
€3,14
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Detail
81216
Gladiola 'Ted's Frizzle' 5 ks
Vypredané
€3,14
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Detail
81217
Gladiola 'Titanic' 5 ks
Vypredané
€3,14
Jednotková cena:
€0,63 / 1 ks
Detail
81218
Gladiola 'White prosperity' 5 ks
Vypredané
od
€2,05
Jednotková cena:
od €0,41 / 1 ks
Detail
998/8/1
UŽ ZLACNENÉ
Gladiola 'Xperience' 5 ks
Vypredané
€1,77
Jednotková cena:
€0,35 / 1 ks
Detail
81220
Gladiola nanus 'Carine' 5 ks
Vypredané
€2,68
Jednotková cena:
€0,54 / 1 ks
Detail
11667
UŽ ZLACNENÉ
Gladiola nanus 'Prins Claus' 5 ks
Vypredané
€1,77
Jednotková cena:
€0,35 / 1 ks
Detail
78843
Gloxínia 'Kaiser Friedlich' 1 ks
Vypredané
€2,23
Detail
78874
UŽ ZLACNENÉ
Gloxínia 'Mont Blanc' 1 ks
Vypredané
€0,41
Detail
78878
Chocholka 'Autumnalis' 1 ks
Vypredané
€3,14
Detail
78580
UŽ ZLACNENÉ
Chocholka 'Comosa' 1 ks
Vypredané
€1,32
Detail
78581
Inkarvilea 'Snowtop' 3 ks
Vypredané
€4,50
Jednotková cena:
€1,50 / 1 ks
Detail
79291
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 46 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 3 z 4.
1
3
4
196
položiek celkom
Hore