AGRO Substrát pre citrusy 10 l

Novinka
Neohodnotené
€3,13 / ks €2,59 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

AGRO Substrát pre citrusy

Detailné informácie

Podrobný popis

AGRO Substrát pre citrusy a iné subtropické rastliny je špeciálne vyvinutý a určený na presádzanie a pestovanie všetkých druhov citrusov a iných subtropických rastlín. Substrát zaisťuje dostatočné prevzdušnenie koreňového systému bez nebezpečenstva nahnívania a prispieva k zdravému rastu a bohatému nasadeniu kvetov a plodov citrusov.
Substrát pre citrusy z vybraných druhov rašeliny obsahuje aj vysoko kvalitný jemný vyzretý kôrový humus a kremičitý piesok a je obohatený hnojivom so základnými živinami a stopovými prvkami.
V základnej zmesi ďalej obsahuje bonusové prvky:
prídavok železa v chelátovej väzbe (tj. v prevedení umožňujúcom vstrebať až 95 % látok), ktoré zabraňuje žltnutiu listov (chloróze)
vodorozpustné kryštalické hnojivo KRISTALON na 6 týždňov rastu - najobľúbenejšie hnojivo na trhu, určené aj profesionálnym pestovateľom
súbor živín VITALITY Komplex pre vitalitu a regeneráciu rastlín.
Vitality Komplex je unikátny súbor enzýmov a stimulačných látok zo zažívacieho traktu dážďoviek, zrýchľujúci transport živín z pôdy do rastlín a zlepšujúci ich využitie. Tieto látky sú nápomocné pri zväčšení koreňovej plochy a následne aj nadzemnej časti rastliny. Spolu s humínovými a fulvinovými kyselinami obmedzujú únavu a vyčerpanie pôdy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: